English
 
 » Kernactiviteiten » Kwaliteit en Voedselveiligheid » MVO-cursus Food Safety
 Voedselveiligheid  
  

MVO promotes Good Agricultural Practices in South America
After setting up activities meant to stimulate Good Agricultural Practices (GAP) in Hungary in 2010, the Product Board MVO recently set up a brochure on Pesticide Management designed for farmers and storage companies in Argentina, Brazil, Paraguay and Uruguay. 
Read more >
MVO food safety course fully booked 
Enrolment for the MVO course "Food Safety of Vegetable Oils and Fats" from 24 to 26 April 2012 is not possible anymore, since the maximum number of participants has been reached. In case you are interested in having your name put on a waiting list for the MVO course 2012 and/or in being inscribed for the next edition of the course in 2013, please send an e-mail to Annette Klomp

For more information on the content of this course, please check
the brochure. 
 
 MVO-cursus Food Safety  

Van 24 t/m 26 april 2012 verzorgt het Productschap MVO voor de derde keer de cursus kwaliteit en voedselveiligheid voor de keten van plantaardige oliën en vetten. Deze Engelstalige cursus is bedoeld voor personen die werkzaam zijn in de MVO-sector op het gebied van kwaliteit, productie, sales, logistiek en shipping alsmede voor afnemers van MVO-bedrijven en voor personen werkzaam bij certificerende instanties, overheden, brancheorganisaties en consultancyorganisaties in Nederland of elders in Europa. 

De focus van de cursus ligt op de voedselveiligheid in de plantaardige oliën- en vettenketen vanaf het moment van aankomst van de ruwe olie in de haven tot aan de ontvangst van de geraffineerde olie bij de margarinefabriek.

In de
folder vindt u nadere informatie. 

Inschrijven voor de editie van de cursus in 2012 is niet meer mogelijk aangezien het maximaal aantal deelnemers is bereikt. Interesse voor plaatsing op de wachtlijst voor de cursus van 2012 en/of interesse voor de volgende editie van de MVO course in 2013, kunt u kenbaar maken door een e-mail te sturen aan Annette Klomp (klomp@mvo.nl).

  

 

 Updates